back

AKCIJA! Solārijs un infrasarkanā pirts, cenas

solarijs-670x200

Jauns brīvas sauļošanās līmenis.
Ergoline Open Sun 550 tagad ar lielāku jaudu!

Optimizēta A.R.T. Advanced Reflective Tanning sistēma tagad jūsu seju sauļo ar 1,600W—unikāla sauļošanās pieredze. Turklāt ar Turbo Power zema spiediena lampām ķermenim.

Ergoline Open Sun 550
ir īpaši liels izmērs, standarta komplektācijā ietilpst Air Condition un pamatnes akrila stikls vienmērīgam iedegumam, relaksējošam sauļošanās seansam. Integrēts pagalvis, ērti roku atbalsti un mainīgi balsti kājām, tādējādi samazinot nospieduma vietas uz ķermeņa, nodrošinot komfortablu sauļošanās seansu.

A.R.T. ADVANCED REFLECTIVE TANNING
45 zema spiediena Turbo Power lampas Ergoline Open Sun 550 nodrošina skaistu iedegumu. Iedeguma jaudu sejas zonai nodrošina divas augstspiediena UV lampas abās galvgaļa pusēs. Augstspiediena UV lampas visā pamatnes garumā atstaro to UV starojuma spektru uz stikla reflektora plkāksnēm solārija augšējā daļā. Optimižeta reflektora ģeometrija un divas spēcīgas augstspiediena lampas nodrošina maksimālu iedeguma rezultātu zejas zonā.

OPEN DESIGN
Atvērtība un futūristisks dizains. Ergoline Open Sun 550 dizains ir tikpat neparasts, cik sauļošanās brīvā dabā. Tā futūristiskais izskats nozīmē to, ka Open Sun 550 ar pārsteidzošo Magenta Silver krāsu toni piesaistīs ikviena uzmanību. Ergoline Open Sun 550 ir arī izgaismots Ergoline Logo un jauna forma. Skaidrās līnijas un krāsains gaismu dizains akcentē tā neparasto izskatu.

BODY MULTI RELAX
Pilnīgi jauns pamatnes akrila stikla tips ar integrētu vietu galvai, ērtiem roku balstiem un mainīgiem atbalstiem kājām—komfortablam sauļošanās seansam, samazinot nospiedumu vietas uz ādas.

COMFORT COOLING
Caur sprauslām solārija kājgalī gaiss plūst vienmērīgi visā solārija tuneļa iekšpusē. Spoileris vāka panelī virza gaisu tieši uz sejas zonu.

AIR CONDITION
Air Condition Plus nodrošina svaiga gaisa plūsmu, kas ne tikai atvēsina pamatnes stiklu, bet arī gaisu solārija tunelī.

STEREO SOUND
Ergoline Open Sun 550 standarta komplektācijā ietilpst radioaustiņu pieslēgums un skaļruņi, un tas ir iepriekš aprīkots stereo skaņai, jo mūzika ir svarīga sauļošanās seansa sastāvdaļa.

Solārija pakalpojumi Cena, EUR
 
 Sauļošanas solārijā Ergoline Open Sun 550:
 
1 min 0.50

10 min

5.00
ABONEMENTS: 60 min (derīgs 3 mēn.) 28.00
ABONEMENTS: 120 min (derīgs 3 mēn.) 54.00
   
Duša (30 min) 5.00
Dvielis 1.00
   

 

Infrasarkanā pirts

Jūsu ķermenis......bauda ar patīkamu efektu no infrasarkanā siltuma. Tas ir ne tikai pakāpenisks sakarsums, bet arī zems gaisa mitrums, kā arī aromātiskā ciedru koka attīrošais efekts, no kura ir pagatavota šī kabīne. Tiek stimulēta Jūsu vielmaiņa un asinsrite, tā rezultātā skābeklis un papildvielas vieglāk tiek absorbētas pa muskuļu audiem. Viegli izvedāmi izdedži, un veiksmīgi noārdās celulīts . Uzlabojas Jūsu organisma vielmaiņa, Jūsu muskuļi paliek daudz elastīgāki un attīrās Jūsu āda. Jau pēc pusstundas infrasarkanajā kabīnē Jūs pilnībā atbrivojaties. Ja Jūs nepanesat augstu temperatūru parastajā saunā, tad kabīne НЕALTHМАТЕ Jūsu vienīgā izvēle.

Infrasarkanā pirts Cena, EUR
   
1 cilvēkam 10.00
2 cilvēkam 15.00
ABONEMENTS: 10 reizes  
1 cilvēkam 85.00
2 cilvēkam 145.00
   
Duša (30 min) 5.00
Dvielis 3.00